Exkluzívna francúzska kozmetika odporúčaná parížskou elitou...

ERICSON LABORATOIRE

Exkluzívna kozmetika Ericson Laboratoire s viac ako 50 ročnou históriou sa na francúzskom trhu predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy vyberaných podľa ich odbornosti.  Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená.


V rámci každého ošetrenia je formovanie a farbenie obočia ZDARMA.

Vitamin Energy

Koktail stabilizovaných multivitamínov a rastlinného taurínu zabezpečuje všetky základné potreby pleti: VYHLADENIE VRÁSOK, SPEVNENIE, ROZJASNENIE, DETOXIKÁCIA a URÝCHLENIE METABOLIZMU KOŽNÝCH BUNIEK.

High - Tech komplex bohatý na rastlinný taurin. Silná energizujúca zložka získaná z kalcifikovanej červenej morskej riasy Jania Rubens v spojení s hydratačno - ochranným extraktom - karagénanom. Komplexne pôsobí na ochranu mladistvosti pleti, elimináciu predčasného starnutia, hydratáciu a ochranu pleti pred oxidáciou a znečistením.

Dlžka ošetrenia pleti: 90 minút
Cena ošetrenia: 55 €


Viac info
TU

Sensitive Pro

Inovatívne kozmeto-genetické riešenie pre citlivú, reaktívnu pleť a zápalovú pokožku. Táto kozmetická rada uplatňuje kombináciu neurokozmetiky a genetickej kozmetiky.   Naše laboratóriá vyvinuli látku s priamym účinkom na gény, ktoré sú zodpovedné za zápal v pokožke a za bunkový stres, čo nám umožňuje predchádzať zápalovým procesom. Bráni odumieraniu kožných buniek a rozpadu kolagénových a elastínových vlákien, ktoré nám zabezpečujú pevnosť a pružnosť pokožky.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 49 €

Viac info TU

Enzymacid

NOVÁ GENERÁCIA PEELINGU S VIACNÁSOBNÝM ÚČINKOM.

Rad ENZYMACID ponúka vysoko účinné peelingové ošetrenie určené ženám a mužom všetkých kategórií. Využíva 5 dermokozmetických inovácií. Zaručuje maximálne výsledky bez nežiadúcich účinkov podráždenia, bolesti či začervenania. Zlepšuje kvalitu kožných tkanív a rieši rôzne typy kožných problémov: nadmerná pigmentácia, zosilnená pokožka, vrásky, jazvy, nevýrazná alebo unavená pleť. Pravidelné absolvovanie týchto ošetrení vedie k dramatickej a viditeľnej obnove stavu pleti a výborné výsledky poskytujú v kombinácii s ďalšími ošetreniami Ericson Laboratoire.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 45 €
Viac info TU

Acti - Biotic

ANTI - HORMONÁLNE OŠETRENIE ZMIEŠANEJ, MASTNEJ PLETI A PLETI NÁCHYLNEJ NA TVORBU AKNÉ.

Táto rada rieši všetky problémy zmiešanej, mastnej a aknóznej pleti. Stimuluje vlastné, prirodzené kožné antibiotiká, reguluje androgénne hormóny, detoxikuje kožu, reguluje kožný maz a má zmatňujúci účinok na lesklú pleť. Riešenie všetkých problémov zmiešanej, mastnej a aknetickej pleti žien, mužov a mladistvých všetkých vekových kategórií. Produkty tejto rady obsahujú  silné aktívne zložky s čistiacimi, antihormonálnymi, antibakteriálnymi, detoxikačnými, zmatňujúcimi, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami.

Dĺžka ošetrenia: cca 90 minút
Cena ošetrenia: 35 €
Viac info TU

 

Skinjexion

BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIA AKO RÝDZA ALTERNATÍVA INJEKČNÝCH ZÁKROKOV.

Kombinácia 3 HI- TECH látok ako rýdza alternatívna injekčných zákrokov, avšak samozrejme zbavená ich vedľajších účinkov a rizík. Ericson Laboratoire vyvinul inovatívnu a efektívnu kozmetickú terapiu - Skinjexion, skutočnú alternatívu injekčných zákrokov: botulotoxínových, hyalurónových injekcií a mezoterapie. Vďaka synergii obsiahnutých látok ako je Imudilín, Snap - 8 a Kyselina Hyalurónová, poskytuje nie len okamžitý efekt, ale aj dlho-trvácne výsledky. Efektívne omladzuje a odďaľuje starnutie pokožky. Účinok salónneho ošetrenia umocňuje použitie endotermickej masky a dvoch profesionálnych nástrojov.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 59 €
Viac info TU