Ošetrenie pleti

V kozmetickom salóne pracujem výhradne s dermatologickými značkami - ESSENTÉ,  ERICSON LABORATOIRE a BIOLINE JATÓ.

O ERICSON LABORATOIRE

Exkluzívna kozmetika s viac ako 50 ročnou históriou sa na francúzskom trhu predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy. Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená.

Exkluzívna francúzska kozmetika odporúčaná parížskou elitou...

Ošetrenia Ericson Laboratoire 

Acti Biotic

Anti - hormonálne ošetrenie zmiešanej, mastnej pleti s akné. 

39€

Hydra Clinic

Inovatívna starostlivosť proti suchosti a dehydrovanej pleti.  

45 €

Vitamin Energy

Maximálne nabudenie pleti pomocou rastlinného taurínu, retinolu, niacinamidu a vitamínu C.

45 €

Biologic Defense

Fytohormonálne ošetrenie pleti pre ženy s prebiotikami, probiotikami a postbiotikami.

45 €

Enzymacid

Nová generácia chemického peelingu s viacnásobným účinkom.

45 €

O ESSENTÉ


Z fr. Essentiel + Santé = Krásna zdravá pleť . Základnou filozofiou českej Essenté je skutočnosť, že kozmetické prípravky by nemali mať iba ošetrujúce a dekoratívne účinky, ale mali by aktívne napomáhať k zlepšovaniu zdravého stavu a vzhľadu pleti . Kozmetika Essenté  dopraje luxus, v podobe pleťovej starostlivosti  ženám s rôznymi typmi pleti a uspokojuje aj tie najnáročnejšie klientky. Kozmetika Essenté úplne napĺňa medzinárodné kritériá, ktoré ju oprávňujú na to, aby bola označovaná výrazom kozmeceutikum . Čo je všeobecne uznávané označenie pre najvyššiu kategóriu kozmetických produktov.
 
Ošetrenia ESSENTÉ

Essenté Anti-Ageing Care

Stimulácia kožných buniek k tvorbe vlastného kolagénu a elastínu.  Viditeľne zlepšuje štruktúru pleti, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, redukuje tvorbu vrások.

45 €

ESSENTÉ Moisturizing Care


Hydratačný rad udržuje pleť dlhodobo hydratovanú a ochráni ju pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Najnovšie prípravky sú bohaté aj na CBD extrakty.


45 €   

ESSENTÉ Redness Minimizers


Extra šetrné prípravky minimalizujúce začervenanie pokožky, odstraňujúce pocity pálenia, suchosti a podráždenia, zlepšujúce žilovú mikrocirkuláciu a posilňujúcu pružnosť kapilár.

45 €

ESSENTÉ Peel-Therapy Concept

Nová generácia šetrného chemického peelingu s viacnásobným účinkom na pleť, ktorá zaručuje maximálne výsledky bez nežiaducich účinkov, ako je podráždenie, bolestivosť a začervenanie.


od 50 €

ESSENTÉ Acne Care

Prípravky radu Acne Care ničia zápalové procesy v koži už v samotnom zárodku. Regulujú tvorbu kožného mazu a výrazne zlepšujú celkový vzhľad pleti.

39 €

O BIOLINE JATÓ

S HIGH-TECH profesionálnou luxusnou talianskou dermakozmetikou BIOLINE JATÓ máte istotu, že používate produkty s najnovšími kozmetologickými aktívnymi látkami a vysokými koncetráciami popri
zachovaní maximálnej bezpečnosti a okamžite viditeľnych výsledkoch.
Príbeh Bioline JATO sa začal písať viac ako 40 rokmi, kedy zakladateľka Clara otvorila v talianskom Trente školu pre kozmetičky. Vďaka svojmu odhodlaniu a vášni pre kozmetiku k nej v roku 1979 pridala aj obmedzenú produkciu exkluzívnych produktov starostlivosti o pleť a vytvorila tak značku Bioline JATO.

Ošetrenia BIOLINE JATÓ

Bioline Jato PURA+

Ošetrenie pre zmiešanú a mastnú pleť s pórmi.

45 €

Bioline Jato AQUA +

Okamžité rozjasnenie a intenzívny pocit osvieženia a pohody.

45 €

Bioline Jato DOLCE+

Okamžitá úľava citlivej a reaktívnej pleti.

45 €

Bioline Jato PRIMALUCE

Rôzne typy chemických peelingov ( extra hydratačný, rozjasňujúci..)

45 €

Bioline Jato DETAILS OF BEAUTY

Rastlinné kmeňové bunky z jablone v spojení s kaviárom, retinolom a nanoštruktúrami pre urýchlenie procesu regenerácie pleti a zmiernenie príznakov starnutia, vyhladzuje vrásky, zmenšuje kruhy pod očami a spevňuje viečka.

45€

HYDRODERMABRÁZIA

Kozmetická procedúra hydrodermabrázia ponúka neinvazívne ošetrenie pleti novej generácie. Predstavuje kozmetický hit v oblasti omladzovania prístrojovou technikou!

– hlboké čistenie pórov
– rozpúšťa a vysáva nečistoty a dokonale zjemňuje pleť
– odstraňuje mazové uzávery a póry zostávajú čisté

Jednotlivé nadstavce disponujú abrazivnými hrotmi, ktoré umožňujú dokonalú exfoliáciu kože bez nežiadúceho podráždenia. Súčasne je pleť hydratovaná vhodne zvolenou tekutinou. 

6 zbraní v jednom prístroji! 

ULTRAZVUKOVÁ MEZOTERAPIA funguje na princípe hĺbkového vpravovania účinných látok. Ošetrenie aktivuje tvorbu elastínových a kolagénových vláken, dochádza k regenerácii na bunkovej úrovni, liftingovému efektu a stimulácii lymfatického systému.  

KYSLÍK má protizápalové a hojivé účinky. Spolu so špeciálnym sérami a vitamínmi odstraňuje a predchádza tvorbe akné. Kyslík zabezpečuje hydratáciu a detoxikáciu pokožky a tím prispieva k omladeniu a osvieženiu pleti.

STUDENÉ KLADIVKO ochladzuje, zjemňuje a vypína pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperpláziu kolagénu, zjemňuje žilky. Vhodné pre citlivou pleť.

BIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA omladzuje a vypína pokožku. Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmierňuje prejav ochabnutej pleti. Celkovo zoštíhľuje tvár a odstraňuje tzv. sysliu tvár. Rádiofrekvencia prehrieva pokožku v hĺbke s cieľom obnoviť kolagénové a elastínové vlákna.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTĽA hĺbkovo čistí pleť a aktivuje jej metabolizmus. Zabezpečuje lepšiu schopnosť vstrebávania kozmetických prípravkov. Jemne masíruje pleť a pôsobí hlboko do kožnej škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzívne regeneruje pokožku do hĺbky.

HYDROBRÁZIA patrí do skupiny mechanických peelingov. Je vhodný aj na ošetrenie zapálenej pokožky, pretože má intenzívny peelingový účinok, ale je šetrný aj k pokožke . Je to oveľa jemnejší mechanický peeling ako mikrodermabrázia, vďaka čomu je hydrobrázia výrazne menej fotocitlivá. Počas exfoliácie sa časť odumretých epiteliálnych buniek odstráni z povrchu kože, stimuluje sa prietok krvi do spojivového tkaniva a pokožka sa vyhladí, čo umožňuje účinným látkam dostať sa do hlbších vrstiev kože.  

Microneedling - mezoterapia

Čo je mikroneedling?  Microneedling je kozmetická procedúra. Zahŕňa prepichnutie kože malými sterilizovanými ihlami. Malé ranky spôsobujú, že Vaše telo produkuje viac kolagénu a elastínu, ktoré liečia vašu pokožku a pomáhajú vám vyzerať mladšie. Microneedling môže pomôcť s problémami, ako sú: akné,  vypadávanie vlasov (tiež nazývaná alopécia) tmavé škvrny alebo škvrny na koži (hyperpigmentácia) , veľké póry,  znížená elasticita pokožky, jazvy, strie,  poškodenie slnkom,  jemné linky a vrásky. 

42 mikroihličiek vpravuje sterilne čisté koktejlové sérum hlbšie do pleti. 

Tie obsahujú komplex peptidov, vitamínov, aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú.

Vpichy mikroihiel aktivujú novú produkciu kolagénu, elastínu a epidermálnych rastových faktorov, ktoré omladzujú pokožku.