Exkluzívna francúzska kozmetika odporúčaná parížskou elitou...

ERICSON LABORATOIRE

Exkluzívna kozmetika s viac ako 50 ročnou históriou sa na francúzskom trhu predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy.  Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená. 


V rámci každého ošetrenia je formovanie a farbenie obočia ZDARMA.

Perfection Melano Control 

Ošetrenie pleti na redukciu pigmentových škvŕn a rozjasnenie pleti.

Pomocou regulácie nadprodukcie melanínu v pokožke pôsobí na redukciu všetkých typov pigmentových škvŕň. 

Pôsobí priamo v génoch buniek, čo je nevyhnutné pre viditeľné a dlhodobé pôsobenie na depigmentáciu pleti. Účinok je komplexný na všetky vrstvy pokožky, vďaka čomu je efekt rýchlo viditeľný.

Dlžka ošetrenia pleti: 60 minút
Cena ošetrenia: 45 €


Viac info TUVitamin Energy

Koktail stabilizovaných multivitamínov a rastlinného taurínu zabezpečuje všetky základné potreby pleti: VYHLADENIE VRÁSOK, SPEVNENIE, ROZJASNENIE, DETOXIKÁCIA a URÝCHLENIE METABOLIZMU KOŽNÝCH BUNIEK.

High - Tech komplex bohatý na rastlinný taurín (silná energizujúca zložka z červenej morskej riasy). 

  • Maximálne dobitie vďaka multivitamínom.
  • Vitamín C s vysokou 20% koncentráciou.
  • Ošetrenie s prístrojom s vysokou frekvenciou vibrácií (až 6000 za minútu).

Dlžka ošetrenia pleti: 90 minút
Cena ošetrenia: 55 €


Viac info
TU

Sensitive Pro

Inovatívne kozmeto-genetické riešenie pre citlivú, reaktívnu pleť a zápalovú pokožku. Táto kozmetická rada uplatňuje kombináciu neurokozmetiky a genetickej kozmetiky.    Ošetrenie vhodné na veľmi citlivú pokožku, začervenanú, kuperóznu pleť, pleť so zápalovými procesmi, pokožku spálenú slnkom alebo agresívnym chemickým peelingom. 
Ošetrenie bojuje proti zápalu, stimuluje endorfíny, okamžite upokojuje, zvláčňuje, zjemňuje a hojí. 

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 49 €

Viac info TU

Enzymacid

NOVÁ GENERÁCIA PEELINGU S VIACNÁSOBNÝM ÚČINKOM.

Rad ENZYMACID ponúka vysoko účinné peelingové ošetrenie určené ženám a mužom všetkých kategórií. Využíva 5 dermokozmetických inovácií. Zaručuje maximálne výsledky bez nežiadúcich účinkov podráždenia, bolesti či začervenania. Zlepšuje kvalitu kožných tkanív a rieši rôzne typy kožných problémov: nadmerná pigmentácia, zosilnená pokožka, vrásky, jazvy, nevýrazná alebo unavená pleť. Pravidelné absolvovanie týchto ošetrení vedie k dramatickej a viditeľnej obnove stavu pleti a výborné výsledky poskytujú v kombinácii s ďalšími ošetreniami Ericson Laboratoire.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 45 €
Viac info TU

HYDRA CLINIC


INOVATÍVNA STAROSTLIVOSŤ PROTI SUCHOSTI A DEHYDRATÁCII PLETI.

Starnutie, pôsobenie prostredia, znečistenie, fajčenie a opakovaná expozícia na slnku - faktory, ktoré kožu každý deň poškodzujú a narúšajú hydratáciu. Nedostatočne hydratovaná pleť stráca pružnosť, elasticitu a dochádza k tvorbe jemných liniek a vrások.

Rada HYDRA CLINIC obsahuje 4 jedinečné aktívne látky, ktoré pôsobia na prirodzené mechanizmy v koži, a spolu s ďalšími vzácnymi rastlinnými extraktmi predstavuje intenzívne hydratačne - výživné pôsobenie s maximálnymi regeneračnými účinkami. Unikátna starostlivosť je obohatená o inteligentné hydrolipidy, ktoré dokážu upravovať hydratáciu kože v závislosti od vlhkosti prostredia.


Dĺžka ošetrenia pleti: 90 minút
Cena ošetrenia: 45 €
Viac info TU

Acti - Biotic

ANTI - HORMONÁLNE OŠETRENIE ZMIEŠANEJ, MASTNEJ PLETI A PLETI NÁCHYLNEJ NA TVORBU AKNÉ.

Táto rada rieši všetky problémy zmiešanej, mastnej a aknóznej pleti. Stimuluje vlastné, prirodzené kožné antibiotiká, reguluje androgénne hormóny, detoxikuje kožu, reguluje kožný maz a má zmatňujúci účinok na lesklú pleť. Riešenie všetkých problémov zmiešanej, mastnej a aknetickej pleti žien, mužov a mladistvých všetkých vekových kategórií. Produkty tejto rady obsahujú  silné aktívne zložky s čistiacimi, antihormonálnymi, antibakteriálnymi, detoxikačnými, zmatňujúcimi, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami.

Dĺžka ošetrenia: cca 90 minút
Cena ošetrenia: 35 €
Viac info TU

 

Biologic Defense 

Ošetrenie pleti len pre ženy.
POSILNENIE PRIRODZENEJ EKOLOGICKEJ A BIOLOGICKEJ ROVNOVÁHY PLETI A AKTIVÁCIA KOŽNEJ MIKROFLÓRY A MIKROBIOTY. 

Pomáha pleti lepšie sa chrániť pred vonkajšími agresiami.      Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane zrelých a citlivých. Využíva postbiotiká, prebiotiká, biotechnologické zložky, fytohormóny a množstvo prírodných zložiek pre účinnú, ale zároveň príjemnú a komfortnú starostlivosť.

Podporuje hydratáciu, pružnosť, elimináciu nedostatkov, vyrovnanie hladiny hormónov (estrogénu) a podporuje obranyschopnosť pleti. Pleť sa stáva žiarivejšou, zjednotenou, je pružnejšia a lepšie hydratovaná.


Dĺžka ošetrenia pleti: 75 minút
Cena ošetrenia: 45 €
Viac info TU 

Skinjexion

BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIA AKO RÝDZA ALTERNATÍVA INJEKČNÝCH ZÁKROKOV.

Kombinácia 3 HI- TECH látok ako rýdza alternatívna injekčných zákrokov, avšak samozrejme zbavená ich vedľajších účinkov a rizík. Ericson Laboratoire vyvinul inovatívnu a efektívnu kozmetickú terapiu - Skinjexion, skutočnú alternatívu injekčných zákrokov: botulotoxínových, hyalurónových injekcií a mezoterapie. Vďaka synergii obsiahnutých látok ako je Imudilín, Snap - 8 a Kyselina Hyalurónová, poskytuje nie len okamžitý efekt, ale aj dlho-trvácne výsledky. Efektívne omladzuje a odďaľuje starnutie pokožky. Účinok salónneho ošetrenia umocňuje použitie endotermickej masky a dvoch profesionálnych nástrojov.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút
Cena ošetrenia: 59 €
Viac info TU

 

BIOPURE

Pleť je po ošetrení “čistá”, osviežená, energizovaná, detoxikovaná.

Nová, veľmi účinná rada BIOPURE využíva pokrokové technológie zaisťujúce tú pravú “LIEČBU KYSLÍKOM”. Jedinečná starostlivosť zlepšením bunkového transportu kyslíku, podporuje produkciu kolagénu a elastínu, hojenie rán a bunkovú regeneráciu. Efektívne omladzuje, vyhladzuje vrásky a pomáha pleti získať späť jej zdravé a rovnomerné sfarbenie. Obsahuje bohaté rastlinné zloženie ako bylinu Moringa, liečivú kapucínku , komplex vitamínov B- B1, B2, B3, B5, nechtík, šalviu a iné...

Dĺžka ošetrenia: 75 minút
Cena ošetrenia: 39 €

esthemax HYROJELLY

ESTHEMAX

Viac ako 28 rokov výskumu a vývoja. Americká značka prírodnej starostlivosti s blahodárnymi účinkami elektrolytov ( magnézium, sodík, draslík, fosfor...)   Hydrojelly maska je elektrolytická hydrogélová maska, vyrobená predovšetkým z morských rias - je to nová generácia zlupovacej masky. Tak pokožke pomáhame dosiahnuť prirodzenú rovnováhu vlhkosti, ktorá je nevyhnutná na udržanie zdravej a krásnej pleti. V maske sa nachádzajú kúsky rastlín, extraktov, ovocia, bylín a iných bohatých látok, aby sme dosiahli želaný výsledok :-)  
Dĺžka ošetrenia: 60 minút
Cena. 35 €