Ošetrenie pleti

V kozmetickom salóne pracujem výhradne s dermatologickými značkami .

SKEYNDOR

SKEYNDOR je značka zo Španielska, ktorá začala v roku 1966 a odvtedy neustále inovuje a udáva trendy v kozmetickom priemysle. S bohatým dedičstvom, obrovským zázemím vo výskume a vývoji a hodnotením, že je značkou číslo 1 v Španielsku. 

AINHOA

AINHOA je jedna z najinovatívnejších značiek kozmetiky a starostlivosti o pleť v Európe vyvinutá na základe najnovšieho vedeckého pokroku a v kombinácii s prírodnými zložkami . AINHOA, ktorá pochádza zo Španielska, je široko používaná po celom svete a jej produkty sa predávajú vo viac ako 50 krajinách.

O ERICSON LABORATOIRE

Exkluzívna kozmetika s viac ako 50 ročnou históriou sa na francúzskom trhu predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy. Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená.

Exkluzívna francúzska kozmetika odporúčaná parížskou elitou...

Ošetrenia Ericson Laboratoire 

Hydra Clinic

Inovatívna starostlivosť proti suchosti a dehydrovanej pleti.  

45 €

Vitamin Energy

Maximálne nabudenie pleti pomocou rastlinného taurínu, retinolu, niacinamidu a vitamínu C.

45 €

Biologic Defense

Fytohormonálne ošetrenie pleti pre ženy s prebiotikami, probiotikami a postbiotikami.

45 €

Enzymacid

Nová generácia chemického peelingu s viacnásobným účinkom.

45 €

O ESSENTÉ


Z fr. Essentiel + Santé = Krásna zdravá pleť . Základnou filozofiou českej Essenté je skutočnosť, že kozmetické prípravky by nemali mať iba ošetrujúce a dekoratívne účinky, ale mali by aktívne napomáhať k zlepšovaniu zdravého stavu a vzhľadu pleti . Kozmetika Essenté  dopraje luxus, v podobe pleťovej starostlivosti  ženám s rôznymi typmi pleti a uspokojuje aj tie najnáročnejšie klientky. Kozmetika Essenté úplne napĺňa medzinárodné kritériá, ktoré ju oprávňujú na to, aby bola označovaná výrazom kozmeceutikum . Čo je všeobecne uznávané označenie pre najvyššiu kategóriu kozmetických produktov.
 
Ošetrenia ESSENTÉ

Essenté Anti-Ageing Care

Stimulácia kožných buniek k tvorbe vlastného kolagénu a elastínu.  Viditeľne zlepšuje štruktúru pleti, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, redukuje tvorbu vrások.

45 €

ESSENTÉ Moisturizing Care


Hydratačný rad udržuje pleť dlhodobo hydratovanú a ochráni ju pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Najnovšie prípravky sú bohaté aj na CBD extrakty.


45 €   

ESSENTÉ Redness Minimizers


Extra šetrné prípravky minimalizujúce začervenanie pokožky, odstraňujúce pocity pálenia, suchosti a podráždenia, zlepšujúce žilovú mikrocirkuláciu a posilňujúcu pružnosť kapilár.

45 €

HYDRODERMABRÁZIA

Kozmetická procedúra hydrodermabrázia ponúka neinvazívne ošetrenie pleti novej generácie. Predstavuje kozmetický hit v oblasti omladzovania prístrojovou technikou!

– hlboké čistenie pórov
– rozpúšťa a vysáva nečistoty a dokonale zjemňuje pleť
– odstraňuje mazové uzávery a póry zostávajú čisté

Jednotlivé nadstavce disponujú abrazivnými hrotmi, ktoré umožňujú dokonalú exfoliáciu kože bez nežiadúceho podráždenia. Súčasne je pleť hydratovaná vhodne zvolenou tekutinou. 

6 zbraní v jednom prístroji! 

ULTRAZVUKOVÁ MEZOTERAPIA funguje na princípe hĺbkového vpravovania účinných látok. Ošetrenie aktivuje tvorbu elastínových a kolagénových vláken, dochádza k regenerácii na bunkovej úrovni, liftingovému efektu a stimulácii lymfatického systému.  

KYSLÍK má protizápalové a hojivé účinky. Spolu so špeciálnym sérami a vitamínmi odstraňuje a predchádza tvorbe akné. Kyslík zabezpečuje hydratáciu a detoxikáciu pokožky a tím prispieva k omladeniu a osvieženiu pleti.

STUDENÉ KLADIVKO ochladzuje, zjemňuje a vypína pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperpláziu kolagénu, zjemňuje žilky. Vhodné pre citlivou pleť.

BIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA omladzuje a vypína pokožku. Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmierňuje prejav ochabnutej pleti. Celkovo zoštíhľuje tvár a odstraňuje tzv. sysliu tvár. Rádiofrekvencia prehrieva pokožku v hĺbke s cieľom obnoviť kolagénové a elastínové vlákna.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTĽA hĺbkovo čistí pleť a aktivuje jej metabolizmus. Zabezpečuje lepšiu schopnosť vstrebávania kozmetických prípravkov. Jemne masíruje pleť a pôsobí hlboko do kožnej škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzívne regeneruje pokožku do hĺbky.

HYDROBRÁZIA patrí do skupiny mechanických peelingov. Je vhodný aj na ošetrenie zapálenej pokožky, pretože má intenzívny peelingový účinok, ale je šetrný aj k pokožke . Je to oveľa jemnejší mechanický peeling ako mikrodermabrázia, vďaka čomu je hydrobrázia výrazne menej fotocitlivá. Počas exfoliácie sa časť odumretých epiteliálnych buniek odstráni z povrchu kože, stimuluje sa prietok krvi do spojivového tkaniva a pokožka sa vyhladí, čo umožňuje účinným látkam dostať sa do hlbších vrstiev kože.  

Microneedling - mezoterapia

Čo je mikroneedling?  Microneedling je kozmetická procedúra. Zahŕňa prepichnutie kože malými sterilizovanými ihlami. Malé ranky spôsobujú, že Vaše telo produkuje viac kolagénu a elastínu, ktoré liečia vašu pokožku a pomáhajú vám vyzerať mladšie. Microneedling môže pomôcť s problémami, ako sú: akné,  vypadávanie vlasov (tiež nazývaná alopécia) tmavé škvrny alebo škvrny na koži (hyperpigmentácia) , veľké póry,  znížená elasticita pokožky, jazvy, strie,  poškodenie slnkom,  jemné linky a vrásky. 

42 mikroihličiek vpravuje sterilne čisté koktejlové sérum hlbšie do pleti. 

Tie obsahujú komplex peptidov, vitamínov, aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú.

Vpichy mikroihiel aktivujú novú produkciu kolagénu, elastínu a epidermálnych rastových faktorov, ktoré omladzujú pokožku.