Profesionálne líčenie

" Mám rada ten pocit, keď ku mne príde nenalíčená žena a odchádza krásna a sebavedomá .."SVADOBNÉ LÍČENIE:  cieľom je zvýrazniť krásu ženy podľa jej individuálnych predstáv. Vždy sa pýtam nevesty, v akom duchu sa nesie svadba, aké má predstavy, šaty... Mali by ste sa cítiť krásna, ale zároveň sama sebou.

SPOLOČENSKÉ LÍČENIE: líčenie na večer, ples alebo inú spoločenskú udalosť.

BIZNIS / FOTO LÍČENIE: ak potrebujete vyzerať na fotke formálne upravená (do zamestnania) alebo sa chystáte napríklad na tehotenské fotenie.

FASHION: líčenie na módne prehliadky a špeciálne udalosti.

Líčim talianskou značkou KORFF a taktiež talianskou značkou LORD & BERRY, ktorá je súčasťou londýnskeho Fashion Week. Jednotlivé produkty je možné si u mňa aj zakúpiť.

Cena líčenia je 40€. Lepenie rias je súčasťou ceny.  V prípade záujmu o skúšku líčenia je skúška rovnocenná líčeniu v Deň Dé.Svadba u Vás doma?

Ak máte záujem o celkovú vizáž u Vás doma, hotely alebo mieste, kde sa koná svadba, kontaktujte ma v čo najskoršom čase. V prípade, že v uvedený termín budem mať voľný, docestujem za Vami s plnou výbavou. Užijete si tak príjemnú a bezstarostnú atmosféru bez cestovania :-)