KORFF

O značke

Vznik značky KORFF sa dátuje od 70tych rokov a vďaka svojej vysokej kvalite táto značka okamžite vstúpila do sektoru kozmetickej farmácie.

Vyrába sa v tých najmodernejších laboratóriach v Taliansku a všetky produkty sú prísne testované na 5 alergénnych kovov (ortuť, nikel, paladium, chróm a kobalt).

 Tí, ktorí požadujú výrobky starostlivosť o pleť na najvyššej úrovni, si môžu zvoliť iba make-up vytvorený podľa rovnakých prísľubov krásy, zmyslového wellness a bezpečnosti zložiek. Všetky kozmetické výrobky sú obohatené o kyselinu hyalurónovú a vitamín E, ktoré pokračujú v zlepšovaní zdravia pokožky, pri odstraňovaní nedokonalostí, vyhladzovaní pleti a zvýrazňovaní farieb krásy.

Prečo KORFF?

Pre bezchybný make-up bez akýchkoľvek nežiaducich reakcií. To je dôvod, prečo som sa rozhodla spolupracovať s touto značkou. Každá z Vás chce vyzerať krásne, každá z Vás sa chce čo najlepšie starať o pleť. KORFF ponúka pleťový i dekoratívny rad kozmetiky. A zároveň, všetko, čo použijem ja, si môžete kúpiť aj domov. Príďte si vyskúšať produkt, ktorý Vás zaujíma!

"Kozmetika, ktorá nielen líči, ale aj lieči..."

Ošetrenie pleti KORFF

V rámci pleťovej kozmetiky je v ponuke základné ošetrenie pleti, ktoré obsahuje: odlíčenie pleti, diagnostika, naparovanie/zmäkčenie pleti, hĺbkové čistenie pleti, pleťová maska podľa typu pleti, zapracovanie účinnej látky pomocou ultrazvuku, masáž tváre, úprava obočia. 

Dĺžka ošetrenia: cca 60 minút
Cena ošetrenia: 30 Eur